Ozan Çobanoğlu Fan Sitesi'ne Hosgeldiniz..

Eğer Üye İseniz Lütfen Giriş Yapınız, Eğer Henüz Üye Değilseniz Ve Forum’a Katılmak İstiyorsanız Üye Olabilirsiniz..!
Ozan Çobanoğlu Fan Sitesi'ne Hosgeldiniz..

Eğer Üye İseniz Lütfen Giriş Yapınız, Eğer Henüz Üye Değilseniz Ve Forum’a Katılmak İstiyorsanız Üye Olabilirsiniz..!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cem Yılmaz kırdı geçirdi

5 posters
YazarMesaj
Huriye
Admin
Admin
Huriye

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1287
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 24/04/08

Cem Yılmaz kırdı geçirdi Empty
MesajKonu: Cem Yılmaz kırdı geçirdi   Cem Yılmaz kırdı geçirdi Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 11:29 pm

Cem Yılmaz kırdı geçirdi

Ünlü komedyen Cem Yılmaz sonunda bunu da yaptı ve bir orkestra yönetti. Tabii kendi kabiliyetlerini de sergilemekten geri kalmadı.

Cem Yılmaz orkestra yönetirse ne olur? Bu sorunun cevabını dün Lütfi Kırdar Kongre sarayına giden herkes gördü.

Bugüne kadar binlerce konserlere ev sahipliği yapan Kongre Sarayı'nda gece Cem Yılmaz rüzgarı esti.

Orkestranın önüne geçen Cem Yılmaz salondakilere konser öncesi bir takım uyarılarda bulundu. Bu uyarılar konserin nasıl geçeceğinin habercisi gibiydi.
BanuKonya

BanuKonya

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 688
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 18/07/09

MesajKonu: Geri: Cem Yılmaz kırdı geçirdi   Cem Yılmaz kırdı geçirdi Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 8:58 pm

Görüntüleri görmüştüm onun yaptığı herşey komik zaten onun bir esprisini paylaşayım ben de; "babam bize oğlum kendinizi elaleme güldürmeyin derdi hep benim seçtiğim mesleğe bak." diye söylemişti bir kere. Laughing
Kömür Prensesi

Kömür Prensesi

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2166
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 04/04/09

MesajKonu: Geri: Cem Yılmaz kırdı geçirdi   Cem Yılmaz kırdı geçirdi Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 8:55 am

Laughing Very Happy Razz Smile süpersin kız bende çok severim cem yılmazı merak ettim yaa nasıldı acaba o sahnede Very Happy paylaşım için teşkür bebeğem Wink
Konya_42

Konya_42

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1764
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 14/05/09

MesajKonu: Geri: Cem Yılmaz kırdı geçirdi   Cem Yılmaz kırdı geçirdi Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 9:35 pm

ya çok komikti ama çok süper yönetiyordu yaa espirileri zaten kırdı yanii Very Happy
Kömür Prensesi

Kömür Prensesi

MesajKonu: Geri: Cem Yılmaz kırdı geçirdi   Cem Yılmaz kırdı geçirdi Icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 11:51 am

görmek isterdim yaaa
Cansu_Akkuss

Cansu_Akkuss

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2189
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 15/02/09

MesajKonu: Geri: Cem Yılmaz kırdı geçirdi   Cem Yılmaz kırdı geçirdi Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 9:05 am

bende görmek isterdimm cem yılmaz ne adam ya çok komik ...
Kömür Prensesi

Kömür Prensesi

MesajKonu: Geri: Cem Yılmaz kırdı geçirdi   Cem Yılmaz kırdı geçirdi Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 5:42 pm

Cem Yılmaz gibi güldüren yok bence Very Happy

Cem Yılmaz kırdı geçirdi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-