Ozan Çobanoğlu Fan Sitesi'ne Hosgeldiniz..

Eğer Üye İseniz Lütfen Giriş Yapınız, Eğer Henüz Üye Değilseniz Ve Forum’a Katılmak İstiyorsanız Üye Olabilirsiniz..!
Ozan Çobanoğlu Fan Sitesi'ne Hosgeldiniz..

Eğer Üye İseniz Lütfen Giriş Yapınız, Eğer Henüz Üye Değilseniz Ve Forum’a Katılmak İstiyorsanız Üye Olabilirsiniz..!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ELAZIĞ'DA DEPREM

3 posters
YazarMesaj
BanuKonya

BanuKonya

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 688
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 18/07/09

ELAZIĞ'DA DEPREM Empty
MesajKonu: ELAZIĞ'DA DEPREM   ELAZIĞ'DA DEPREM Icon_minitimePtsi Mart 08, 2010 2:25 pm

Deprem En Çok İki Köyü Vurdu
Merkez Üssü Elazığ'ın Karakoçan İlçesinin Başyurt Beldesi Olan 6.0 Büyüklüğündeki Depremin En Çok Kovancılar İlçesine Bağlı Okçular ve Yukarı Demirci Köylerinde Can Kaybına Yol Açtığı bildirildi.

Konya'dan Elazığ'a Helikopter Ambulans Desteği

Elazığ'ın Karakoçan İlçesinde Meydana Gelen Depremin Ardından Kurtarma Çalışmalarına Destek Vermek Amacıyla Konya İl Sağlık Müdürlüğü'ne Bağlı Hava Ambulansı Bölgeye Gönderildi.

Elazığ ilinde meydana gelen ve bazı illerden de hissedilen depreme yardım için Konya'daki hava ambulansı bölgeye gönderildi. Konya İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Küçükkendirci, bölgedeki yaralıların taşınması için ambulansın sabahın ilk ışıklarıyla Elazığ'a sevk edildiğini belirtti. Müdür Küçükkendirci, bölgeye uzak olmalarına rağmen tüm hastanelere talimat verdiğini ve olası hasta sevki için hazırlıklı olunmasını istediğini açıkladı. Kara ambulanslarının da hazır bekletildiğini ifade eden Sağlık Müdürü Küçükkendirci, "Elazığ ilimizde meydana gelen deprem hepimizi üzdü. Depremin yakın bazı ilde de hasara neden olduğu kaydediliyor. Konya olarak biz de bölgeye havaambulansımızı gönderdik. Kara ambulansları ile diğer acil yardım ekiplerimizi hazır bekletiliyoruz. Deprem bölgesi bize uzak. Diyarbakır ve diğer büyük iller var. Ancak biz de her ihtimale karşı tüm hastanelerimize olası yaralı sevklerine hazırlıklı olmaları konusunda talimat verdik." açıklamasında bulundu. (CİHAN)
BanuKonya

BanuKonya

ELAZIĞ'DA DEPREM Empty
MesajKonu: Geri: ELAZIĞ'DA DEPREM   ELAZIĞ'DA DEPREM Icon_minitimePtsi Mart 08, 2010 2:27 pm

Depremin şiddeti bölge için büyük değil

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Mustafa Erdik, "Bu depremin şiddeti bölge için çok büyük değil. Bundan sonra bölgede artçılar yaşanabilir" dedi.

Bingöl, Tunceli ve Elazığ'da okullar tatil
Üç ilde Okullar deprem sebebiyle bugün tatil edildi

Cumhurbaşkanı Gül, Elazığ Valisi'nden depremle ilgili bilgi aldı
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Elazığ'da bu sabaha karşı meydana gelen deprem nedeniyle, Elazığ Valisi Muammer Erol'u arayarak bilgi aldığı, üzüntülerini bildirdiği ve vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ilettiği açıklandı.

112 hava ambulansları Elazığ için seferber oldu
Elazığ'ın Karakoçan ilçesine bağlı Başyurt beldesinde bugün sabah 04.32'de meydana gelen 6.0 büyüklüğündeki şiddetli depremde depremde ağır yaralanan vatandaşlar için 112 hava ambulansları seferber oldu.

Kayseri, Konya ve Van'dan hareket eden hava ambulansları ağır yaralı vatandaşları taşımak için deprem bölgesine indi. Ambulansların buradan aldıkları yaralıları geldikleri şehre götürecekleri öğrenildi. Ankara hava ambulansı yola çıkmasına rağmen, hava muhalefeti nedeniyle geri dönmek zorunda kalırken, Diyarbakır hava ambulansı ise hava muhalefeti nedeniyle kalkış yapamadı. (CİHAN)

Kızılay, bölgeye 20 kişilik afet müdahale ekibi gönderdi
Kızılay, deprem bölgesine 20 kişilik afet müdahale ekibi, çadır, battaniye, seyyar mutfak ve çadır gönderdi.

Depremin ardından şimdiye kadar 41 artçı sarsıntı yaşandı Elazığ'ın Karakoçan ilçesi Başyurt beldesindeki depremin ardından il merkezi ve bazı ilçelerde toplam 41 artçı sarsıntı yaşandı.

Elazığ depreminde ölü sayısı 57'ye yükseldi
. Elazığ Belediye Belediye Başkanı Süleymanoğlu, depremde hayatını kaybedenlerin sayısının 57'ye yükseldiğini bildirdi. (CİHAN)
Kömür Prensesi

Kömür Prensesi

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2166
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 04/04/09

ELAZIĞ'DA DEPREM Empty
MesajKonu: Geri: ELAZIĞ'DA DEPREM   ELAZIĞ'DA DEPREM Icon_minitimePtsi Mart 08, 2010 5:41 pm

Crying or Very sad Sad ölenlere Allah rahmet eylesin mekanları cennet olur inşallah çok üzüldüm haberi ilk burdan duydum ve çok üzüldüm yaaa sağolasın bu haber için banucum artık dualarımızda onlarıda bulundurucaz sağ kalanlarada Allah yardım etsin inşallah çok kötü bişiy ya kıyamet iyce yaklaştı sanırım şu olanlara bi bakın hergün başka bişiy Crying or Very sad Mad Sad
Konya_42

Konya_42

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1764
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 14/05/09

ELAZIĞ'DA DEPREM Empty
MesajKonu: Geri: ELAZIĞ'DA DEPREM   ELAZIĞ'DA DEPREM Icon_minitimePtsi Mart 08, 2010 11:23 pm

Türkiye kocamna bir geçmiş olsun diyorum
BanuKonya

BanuKonya

ELAZIĞ'DA DEPREM Empty
MesajKonu: Geri: ELAZIĞ'DA DEPREM   ELAZIĞ'DA DEPREM Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 1:12 am

Zaten deprem fobim var burda da artçıları hissetmeye başladım Allah'tan rahmet diliyorum ölenlere.. Bizlerde Allah'a sığınırız..
Kömür Prensesi

Kömür Prensesi

ELAZIĞ'DA DEPREM Empty
MesajKonu: Geri: ELAZIĞ'DA DEPREM   ELAZIĞ'DA DEPREM Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 10:35 pm

kız sen nerde oturuyonki artçı martçı diyon korkutma bak beni Mad
BanuKonya

BanuKonya

ELAZIĞ'DA DEPREM Empty
MesajKonu: Geri: ELAZIĞ'DA DEPREM   ELAZIĞ'DA DEPREM Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 11:54 pm

Konya ama zaman zaman kısa olduğunu hissettim
Konya_42

Konya_42

ELAZIĞ'DA DEPREM Empty
MesajKonu: Geri: ELAZIĞ'DA DEPREM   ELAZIĞ'DA DEPREM Icon_minitimePerş. Mart 11, 2010 5:59 pm

eft Konya da hala artçı deprem devam ediyorr Crying or Very sad
Kömür Prensesi

Kömür Prensesi

ELAZIĞ'DA DEPREM Empty
MesajKonu: Geri: ELAZIĞ'DA DEPREM   ELAZIĞ'DA DEPREM Icon_minitimePerş. Mart 11, 2010 9:20 pm

:affraid: inanmıyom ayyy dikkat edin kızlar haaa Mad Crying or Very sad Sad
BanuKonya

BanuKonya

ELAZIĞ'DA DEPREM Empty
MesajKonu: Geri: ELAZIĞ'DA DEPREM   ELAZIĞ'DA DEPREM Icon_minitimePerş. Mart 11, 2010 11:33 pm

Ben çok korkuyorum ya öellikle bu mart nisan ayları nedense bana ölümlerin çok olduğu aylar olduğunu hissettirir ama herşeyden Allah'a sığınırım..
BanuKonya

BanuKonya

ELAZIĞ'DA DEPREM Empty
MesajKonu: Geri: ELAZIĞ'DA DEPREM   ELAZIĞ'DA DEPREM Icon_minitimePerş. Mart 11, 2010 11:35 pm

İnsanlar çok acı yaşadılar kimisi öksüz kaldı kimi yetim,15 günlük bebek bile sağ kurtuldu ama ailesi öldü.

Kalanların hepsine Allah sabır versin biz de hep duyarlı olmayı bilelim.
Kömür Prensesi

Kömür Prensesi

ELAZIĞ'DA DEPREM Empty
MesajKonu: Geri: ELAZIĞ'DA DEPREM   ELAZIĞ'DA DEPREM Icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 1:22 am

:affraid: ayyy allah rahmet eylesin içim parçalanıyo yaaa Crying or Very sad Mad Sad kız allah sabır sersin deme öle diyince allah daha çok dert veriyomuş sabretmemiz için bi nevi kötü yani dememk gerek canım Smile kız niye korkuyon baka sen korkarsan bende korkarım deme öle yaaa Sad allah'ım tüm cümle ümmeti muhammeti hepimiz korusun inşallah (amin) Sad
BanuKonya

BanuKonya

ELAZIĞ'DA DEPREM Empty
MesajKonu: Geri: ELAZIĞ'DA DEPREM   ELAZIĞ'DA DEPREM Icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 1:51 am

İnşaallah Rabbim korusun..
Kömür Prensesi

Kömür Prensesi

ELAZIĞ'DA DEPREM Empty
MesajKonu: Geri: ELAZIĞ'DA DEPREM   ELAZIĞ'DA DEPREM Icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 1:53 am

aaaaamiiiiinnnnn
Konya_42

Konya_42

ELAZIĞ'DA DEPREM Empty
MesajKonu: Geri: ELAZIĞ'DA DEPREM   ELAZIĞ'DA DEPREM Icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 7:16 pm

aminnn Allahım tüm müslümanları korusunnn!!
Kömür Prensesi

Kömür Prensesi

ELAZIĞ'DA DEPREM Empty
MesajKonu: Geri: ELAZIĞ'DA DEPREM   ELAZIĞ'DA DEPREM Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 1:17 am

aaaaaaaaaamiiiiiiiiiinnnnnnnnnnn inşallah

ELAZIĞ'DA DEPREM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-