Ozan Çobanoğlu Fan Sitesi'ne Hosgeldiniz..

Eğer Üye İseniz Lütfen Giriş Yapınız, Eğer Henüz Üye Değilseniz Ve Forum’a Katılmak İstiyorsanız Üye Olabilirsiniz..!
Ozan Çobanoğlu Fan Sitesi'ne Hosgeldiniz..

Eğer Üye İseniz Lütfen Giriş Yapınız, Eğer Henüz Üye Değilseniz Ve Forum’a Katılmak İstiyorsanız Üye Olabilirsiniz..!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eurovision Temsilcimiz maNga

+8
ssvebs
Cansu_Akkuss
hayat_nur
12345678910
BanuKonya
Konya_42
Beys
tek türkiyem
12 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Livâ-ül Hamd

Livâ-ül Hamd

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 101
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 18/04/12

Eurovision Temsilcimiz maNga - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Eurovision Temsilcimiz maNga   Eurovision Temsilcimiz maNga - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 28, 2012 12:04 pm

Neden gıcığınıza gidiyor ben sizlere yazayım kızlar.Çünkü, Can BONOMO "MASON"da ondan.Siz bilmiyorsunuz ve öğreneceğiniz daha çok şey var.Google'dan yazıp tıklayın kimler, kimler hayin.Ben oyuncular arasında, şarkıcılar arasında televizyonda aklınıza gelebilecek herkese karşı dikkatliyim.Sadece Samanyolu ve Kanal 7'yi izliyorum.Sertap ERENER'de "MASON" "SABETAYİST" Işık Lisesi mezunu ve o lisede sadece kendilerinden olanlar okuyor.

Ajda PEKKAN
Tarkan
Mustafa CECELİ
Murat BOZ
Özgün
Petek DİNÇÖZ
Gülben ERGEN
Orhan GENCEBAY
Sertap ERENER
Can BONOMO
Mine KOŞAN
Atiye DENİZ
Kenan DOĞULU
Ozan DOĞULU
Mehmet BÜYÜKÜSTÜN (Tuba BÜYÜKÜSTÜN'ün babası)
Nedim SABAN

Mason ne demek?

"Masonlar şeytana tapan ve şeytani amaçları doğrulutusunda her türlü yasadışı faaliyeti meşru gören, kan, gözyaşı, terör, ekonomik ve iktisadi manupülasyon, etnik temizlik, ırkçılık ve kaos'tan nemalınan aşağılık bir yapıdır."

Umarım anlamışsınızdır.[u]"ALLAH'a PEYGAMBERLERE özellikle İSLÂM dinine, TÜRBANA düşmanlar.Ve bazı kişilere zorla yaptırıyorlar.

Sabetayist ne demek?

Asıl amaçları yahudiliği yaymak olan fakat müslüman olduklarını söyleyip müslüman gibi ibadet eden gizli yahudilere verilen ad.

Neyse bu konu burada yazışılacak br konu değil çok, çok önemli bir konu Sohbet Yeri'nde yazışırız.Şimdilik bu kadarını bilin yeter.

Eurovision Temsilcimiz maNga
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2